Bir zamanların ünlü isimleri şimdi ne yapıyor ?


Bir dönemin ünlü isimleri şimdilerde neler yapıyor ? 

 1. 1 Engin Koç


  Bir dönemin ünlü isimlerinden olan Engin bey, daha önceden SGK' dan emekli olup. Emekli maaşı ile geçiniyor. Gençlik döneminde çalışma ortamından dolayı kulaklarının zarar görüdüğü için 15 senedir daha iyi duyabilmek için işitme cihazı kullanıyor. Uzun süreden beri medya sektöründen iş beklediği ve herhangi bir iş teklifinin gelmemesinide altını çizerek söylüyor.

 2. 2 Firdevs Güneş


  Pop star yarışmasıyla bildiğimiz Firdevs, istediği çıkışı yakalayamadı. Bir zamanlar adından sıkça söz ettiren Firdevs katıldığı yarışmada ikinci oldu ve çıkardığı albümle istediği çıkışı yakalayamadı. Şimdilerde ise bazı mekanlarda çıktığı söyleniyor.

 3. 3 Abdülhamit Danışır


  Bir zamanların Çılgın Bediş'in de " Kapıcı Abdül "  olarak bildiğimiz ve daha sonralarda bir çok eski sinema filminde de rol alan Abdülhamit bey şimdilerde geçimini seyyar satıcılık yaparak kazanıyor. Uzun yıllardır hiç bir teklif gelmediği için İstanbul sokaklarında ekmeğinin peşinden gidiyor.

 4. 4 Hikmet Karagöz


  Bizimkiler dizisi ile tanınan çaycı Abbas rolü ile bildiğimiz Hikmet karagöz yıllar sonra Bodrumda bir bankamatikten emekli maaşını çekerken görüntülendi. Bodrumda yaşadığını ve bütün işlerden elini, ayağını çektiğini söylüyor.

 5. 5 Cenk Torun


  Çılgın Bediş'ten tanıdığımız bir zamanların yakışlı oyuncusu Cenk Torun bir çok yaptığı güzel işlerle ön plana çıkan Cenk bey izleyici tarafından fazlasıyla beğeniliyordu. Daha sonrasında bir çok dizi filmlerle karşımıza çıktı. Hayatındaki en büyük pişmanlığın ise askerlik zamanında "Kurtlar Vadisi " dizisinden teklif aldığını, kabul etmediği için de pişmanlık yaşadığını söylüyor. Şuanda Cenk bey, turizm ve restaurant işleriyle ilgileniyor.

What's Your Reaction?

Şirin Şirin
0
Şirin
Kötü Kötü
0
Kötü
Komik Komik
1
Komik
Beğendim Beğendim
3
Beğendim
Puff Puff
0
Puff
Süper Süper
0
Süper
Oha Oha
0
Oha
Yok Artık Yok Artık
0
Yok Artık

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ne Puflayacaksın
Kişilik Testi
Kişilik hakkında sonuç veren sorular dizisi
Önemsiz test
Doğru ya da yanlış seçimi yaparak bilgi ölçen sorular dizisi
Anket
Oylama yaparak görüş bildir ya da karar ver
Hikayem
Görselleri ve ekleri olan biçimlendirilmiş metin
Liste
Klasik internet listelemesi
Açık Liste
Kendi teklifini sun ve en iyisi olması için oyla
Sıralı liste
Oylayarak ya da eksileyerek sıralamayı sen belirle
Video
Ekli Youtube, Vimeo ya da Vine Videoları